0 (262) 321 21 07
0 (544) 648 02 08
0 (262) 321 21 08
İletişime Geç

Masrafsız ve Konforlu Ulaşım için Araç Kiralayın

Masrafsız ve Konforlu Ulaşım

 

Kısa süreli fakat uzun mesafeli seyahatlerimiz olduğunda araç ile uzak yerlere gitmektense, havayolu ile havalimanına ulaşım sağladıktan sonra araç kiralamak daha uygun ve daha konforlu hale geldi. Havalimanlarında yer alan araç kiralama firmaları yaptıkları kampanyalar ile daha çok talep görmeye başladı. Uzun seyahat ile oluşacak yorgunluk ve yakıt gideri hesaplandığında çok daha cazip hale gelen araç kiralama firmaları, ihtiyacınız için gerekli tüm segmentlere sahip arabaları ile de geniş bir araba çeşitlliğine sahipler. Havayolu firmaları ile yapılan anlaşmalar ile araba kiraladığınızda kazandığınız puanları, başka uçuşlarınızda da kullanabiliyorsunuz.

 

İhtiyacınıza Göre Araç Seçeneği

Araç kiralama firmalarının personelleri profesyonel oldukları için araba kiralamak isteyen kişilerin beklentilerini karşılayacak aracı kiralamalarında yardımcı olurlar. Aracı kiraladığınız zaman yaşanabilecek her türlü problem, kiracı ve araç kiralama firması arasında yapılan sözleşme ile güvence altına alınır. Satın almak istediğiniz ya da satın alamayacağınız piyasa fiyatları yüksek araçları uygun fiyatlar ile kiralayarak kullanabilmeniz ve fikir sahibi olmanızda araç kiralamanın bir başka avantajlarından.

 

Geçici Durumlar Araç Kiralama

Gündelik hayatınızda bir araca ihtiyaç duymadığınız için bir araç sahibi olmayabilirsiniz. Fakat belirli dönemlerde düğün vb. çeşitli nedenler ile bir araca ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun gibi geçici ihtiyaçlar için araç satın almak maddi bir yük ile birlikte, araç sahip olmanın getirdiği masrafları da yüklenmenize neden olur. Böyle durumlarda ofislerimize gelerek araç kiralayabilir kısa dönemlik ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

 

 

Uygun Fiyatlar ile Ulaşım

Şehirler arası ailecek yolculuk yapmanız gerekiyorsa ve fazlaca bavulunuz varsa, otobüs yada havayolu ile ulaşım sağlamak maliyetli bir tercih olabilir. Ailenizle yapacağınız bu şekilde seyahatler için araç kiralayarak gideceğiniz şehirde aracı teslim edebilirsiniz. Böylece keyifli bir seyahat geçirebilir, gideceğiniz yere geze geze gidebilir, yolculuk anıları edinebilirsiniz. Eğer size ait bir otomobil yoksa ve otobüs kullanmak istemiyorsanız, sizin için en uygun fiyatlar için Karakadılar sizi bekliyor.

 

Projelerimiz