Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/artvisit/karakadilar.com.tr/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2364

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/artvisit/karakadilar.com.tr/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2368

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/artvisit/karakadilar.com.tr/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3169
Karakadılar Turizm – Karakadılar Turizm & İnşaat
0 (262) 321 21 07
0 (544) 648 02 08
0 (262) 321 21 08
İletişime Geç

Karakadılar Turizm

"Güvenli, Rahat, Dakik"

Karakadılar Turizm

“Özel beklentilerinize, özel hizmet sunabilmek için bir seçenek daha. Ekstra konfora sahip özel araçlarımız ile özel konuklarınız ve sizin için her zaman hazırız..”

Ulaşımda yaşanan zorluklar, günümüzün en önemli sorunlarındandır. Toplu halde seyahat etmek bireyler için gidilecek yere ulaşmak için birkaç vasıta değiştirmek zorunda kalınması yorucu olmanın yanı sıra ekonomik anlamda da külfettir. Bu yüzden , bireysel araç taleplerinizi de düşünerek şehir içi ve şehir dışı gezi, tur, özel günler ve her türlü etkinlik, toplantı, seminer vb. gibi faaliyetlerde isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunarak, ülkenin her köşesine ulaşım sağlamaktadır.

Özel Tur Hizmetleri

“Özel beklentilerinize, özel hizmet sunabilmek için bir seçenek daha. Ekstra konfora sahip özel araçlarımız ile özel konuklarınız ve sizin için her zaman hazırız..”

Nakliye ve Taşımacılık

Evden eve taşıma ofis taşıma, şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma, askılı tekstil taşıma ev eşyası depolama, fuar taşımacılığı ve uluslar arası lojistik hizmetleri sunmaktayız..


Öğrenci Servisi

Geleceğimizi Güvenle Taşıyoruz!
Öğrenci servislerimizde, çağın getirdiği teknolojiden de yararlanarak deneyimli ve eğitimli şoför ve hosteslerimizle öğrencilerimiz evden okula; okuldan eve güvenle taşıyoruz.
Öğrenci Taşımacılığı’nda servis hizmeti özel hizmet, özel sorumluluktur. Bu sorumluluğun bilincinde olan firmamız geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyden önde tutmaktadır. Çocuklarımızın güvenliği ve rahatını okul öncesi ve sonrası teminat altına almak, Karakadılar Turizm için ülkemize yapılan en önemli hizmetlerden biridir.

Personel Servisi

Bizim İçin Zaman Önemlidir!
Personel Taşımacılığı’nda günümüzde firmaların en büyük sıkıntısı zaman kaybı olmaktadır. Firma personelinin zamanında ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun trafik karmaşasından en az şekilde etkilenmesi sağlanırken, rahat ve güvenli yolculuk etmesi Karakadılar Turizm tarafından teminat altına alınmıştır.

Karakadılar Turizm, 1985 yılında şahıs firması olarak kurulmuş, 32 yıllık birikimini tecrübeye dönüştürmüş, teknolojinin getirdiği tüm avantajları takip ederek, özel olarak oluşturulmuş uzman kadrosuyla fabrikalardan okullara özel kuruluşlardan kamu kuruluşlarına kadar pek çok sektörün personel taşıma hizmetini “Güvenli, Rahat, Dakik” anlayışıyla gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz;

Yüksek kaliteli hizmetleri daha düşük fiyatlara müşteriye sunarak, pazar payını ve karının arttırılması.

“Müşterilerin memnuniyeti ve mutluluğu onların sürekliliğini sağlar” ilkesiyle memnuniyeti artan müşteriler sayesinde müşteri kapasitesinin arttırılması.

Artan müşteri tatmini ve azalan müşteri şikayetleri.

Azalan maliyetler, daha fazla ciro ve servis hizmetine olan güvenin artması.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda daha lüks, konforlu, güvenilir araçlarımızla sunmuş olduğumuz servis hizmetinin kaliteye öncelik vererek sürdürülmesi